Ewa Straburzyńska-Migaj

Prof. dr hab. n. med.
Ewa Straburzyńska-Migaj przyjmuje:

środa godz. 15:00-17:00

ZAPISY:
kontakt telefoniczny: 882 717 111
lub online:

Ewa Straburzyńska-Migaj – ZnanyLekarz.pl

lub prosimy o wysłanie maila: info@gabinetybatorego.pl

Adres Gabinetów Medycznych Batorego:
os. Stefana Batorego 58A lok. 4
60-687 Poznań

Prof. dr hab. n. med.

Ewa Straburzyńska-Migaj

KARDIOLOG

Profesor Straburzyńska-Migaj jest doświadczonym kardiologiem. Pracuje w I Klinice Kardiologii UM w Poznaniu w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego przy ul. Długiej w Poznaniu, jest tam również kierownikiem Pracowni Badań Wysiłkowych oraz zastępcą ordynatora na oddziale G Kliniki. Zajmuje się pacjentami szpitalnymi oraz sprawami dydaktyczno-naukowymi. 

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej (obecnie Uniwersytetu Medycznego) w Poznaniu. Na tej samej uczelni się doktoryzowała, w 2008 roku się habilitowała, a w 2014 roku został jej nadany tytuł naukowy profesora nauk medycznych. Ukończyła specjalizacje w zakresie chorób wewnętrznych i kardiologii. W pracy zajmuje się leczeniem chorób serca.

Jest autorką wielu specjalistycznych artykułów, opublikowanych w czasopismach zarówno polskich jak i światowych, oraz publikacji książkowych. Należy do Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego (PTK) oraz Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego (ESC).

Przyjmuje w Gabinetach Medycznych Batorego. Na miejscu udziela konsultacji z zakresu kardiologii oraz wykonuje następujące badania: ECHO serca oraz EKG.

LECZONE CHOROBY:

 – niewydolność serca,
 – zaburzenia rytmu serca,
 – choroba niedokrwienna serca,
 – nadciśnienie tętnicze,
 – arytmia,
 – wady serca,
 – ból w klatce piersiowej, 
 – zawał serca,
 – choroba wieńcowa i inne.

KONSULTACJE - ECHO SERCA - EKG