Fizjoterapia stomatologiczna

Fizjoterapeuta
Mikołaj Flaum  przyjmuje:

w czwartki od godz. 15:00

ZAPISY:
kontakt telefoniczny: 882 717 111
lub prosimy o wysłanie maila: info@gabinetybatorego.pl

Adres Gabinetów Medycznych Batorego (KONTAKT):

os. Stefana Batorego 58A lok. 4
60-687 Poznań 

 

Profil na Znanym Lekarzu

Profil na Znajdź Fizjoterapeutę

Mikołaj Flaum

FIZJOTERAPEUTA

Mikołaj Flaum jest fizjoterapeutą specjalizującym się w leczeniu dolegliwości stawu skroniowo-żuchowowego, ale nie tylko. Przede wszystkim skupia się na całościowym podejściu do pacjenta. W związku z tym wiedzę na temat funkcjonowania ciała cały czas pogłębia kursami.

Mikołaj Flaum wyspecjalizował się w niszowej dziedzinie fizjoterapii, jaką jest leczenie dolegliwości około stawu skroniowo-żuchowowego. Coraz więcej ludzi cierpi z tego powodu. Wiele problemów z postawą, problemów bólowych – bólu głowy, szyi – jest związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem tego obszaru.

Jest absolwentem  Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Wiedzę na temat terapii układu żucia zdobył na specjalistycznych kursach dedykowanych fizjoterapeutom i stomatologom: CRAFTA, Dental Master Class oraz Master Level Plan&Bite.  Mikołaj w naszym gabinecie zajmuje się terapią bruksizmu, zaciskania zębów, dolegliwościami związanych z napięciowym bólem głowy i szyi etc.

Ale ponieważ ciało stanowi jedną całość, nie można skupiać się na wyłącznie jednym obszarze. Dlatego Mikołaj podchodzi holistycznie do pacjenta, dobierając terapię odpowiednio do samopoczucia i potrzeb każdego indywidualnie. Tylko wtedy, gdy całe ciało poprawnie funkcjonuje, można się cieszyć komfortem życia.

FIZJOTERAPEUTA ZAJMUJE SIĘ:

– łagodzeniem negatywnych efektów leczenia ortodontycznego,
– terapią stawu skroniowo–żuchwowego (ból, trzaski, przeskakiwanie, kłopoty z żuciem),
– terapią bruksizmu,
– bólami głowy,
– bólami pleców,
– terapią w zespołach bólowych odcinka szyjnego,,
– zwalczaniem stresu i konsekwencji pracy zdalnej.

FIZJOTERAPIA DOROSŁYCH- TERAPIE