Fizjoterapia

Mgr
Marcin Haliński
FIZJOTERAPIA

przyjmuje:

wtorki 15:00-20:00,
piątki 15:00-20:00

ZAPISY:
kontakt telefoniczny: 882 717 111 lub online:
Marcin Haliński – ZnanyLekarz.pl
lub prosimy o wysłanie maila: info@gabinetybatorego.pl

Adres Gabinetów Medycznych Batorego:
os. Stefana Batorego 58A lok. 4
60-687 Poznań

FIZJOTERAPIA

Współpraca z: Fizjo-hand

Mgr

Marcin Haliński

FIZJOTERAPIA

Mgr Marcin Haliński zajmuje się fizjoterapią i rehabilitacją od 15 lat. Swoją pracę zawodową rozpoczął jeszcze podczas studiów pracując jako technik fizjoterapii, ponieważ nic w tej specjalizacji nie uczy bardziej niż kontakt pacjentem, z jego realnymi dolegliwościami.
 
Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu (kierunek: fizjoterapia) oraz Medycznego Studium Zawodowego w Płocku (zawód: technik fizjoterapii).
 
Doświadczenie zdobywał pracując jako fizjoterapeuta m.in. w Centrum Rehabilitacji Medycznej „ASGO” przy AWF Poznań, w Klinice Uzdrowiskowej „Pod Tężniami” oraz sanatorium uzdrowiskowym w Ciechocinku,  Centrum Medycznym „Rodzina” w Płocku, hotelu SPA „Wodnik” w Łebie oraz Poznańskich szpitalach MSW w Poznaniu oraz Szpitalu Wojewódzkim w Poznaniu na oddziałach ortopedii, neurologii i  oddziale udarowym. Mgr Marcin Haliński od wielu lat zafascynowany jest piłką ręczną i kontuzjami w sporcie, szczególnie urazami barku i kolana.

W związku z tym przez kilka lat jako fizjoterapeuta związany był z seniorskim zespołem piłki ręcznej MKS Poznań – od początku jego występów przez największy sukces w jego historii: awans do pierwszej ligi w roku 2013, aż do końca sezonu 2013-2014. W tym okresie sprawował opiekę nad zawodnikami klubu w zakresie odnowy biologicznej, jak i powrocie do pełnej sprawności po kontuzjach. Obecnie jest aktywnym uczestnikiem treningów, zawodnikiem oraz fizjoterapeutą 3-ligowej drużyny piłki ręcznej APR Poznań. 

UKOŃCZONE KURSY:

Fizjoterapeuta odbył liczne kursy i szkolenia poszerzające  umiejętności, a także dodatkowo dające uprawnienia jako wychowawca kolonii i zimowisk oraz młodszy ratownik WOPR.

 – 2018 – obecnie Szkolenia  Terapii Manualnej w koncepcji Maitland  
 – 2017 – Szkolenia z Terapii Manualnej w modelu FDM
 – 2015 – Kliniczne Warsztaty Szkoleniowe Staw Barkowy – „Ortopedika” Centrum Chirurgii Specjalistycznej w Warszawie
 – 2014 – Badanie i fizjoterapia w uszkodzeniach stawu kolanowego oraz barkowego 
 – 2011 – Kurs Taping Medyczny w Rehabilitacji i Sporcie w dysfunkcjach stawów 
 – 2010 – Kurs Kinesiotaping 
 – 2009 – Masaż Tkanek Głębokich 
 – 2009 – Akademia Thera-Band
 – 2008 – Kurs Podstawowy koncepcji PNF Basic
 – 2008 – Współczesne metody diagnozowania i leczenia tkanek miękkich – Techniki Energizacji Mięśni cz.1 i 2. Szkolenie autorskie dr n.kf. Jarosław Ciechomski

ZAJMUJE SIĘ FIZJOTERAPIĄ:

 – w dysfunkcjach:
       – kręgosłupa (rwa kulszowa, rwa ramienna, dyskopatia, zmiany zwyrodnieniowe, stany pooperacyjne, stany pourazowe),
       – stawów kończyny górnej (zespół ciasnoty podbarkowej, uszkodzenia stożka rotatorów, zmiany zwyrodnieniowe, łokieć tenisisty, łokieć golfisty, zamrożony bark, zespół cieśni nadgarstka, stany po zabiegach operacyjnych), 
       – kończyny dolnej (zmiany zwyrodnieniowe, stany pooperacyjne np. endoprotezoplastyka, artroskopie stawu kolanowego, rekonstrukcje więzadeł, złamania kości, naderwania mięśni, skręcenia stawów), 
 – w neurologii ( rehabilitacja poudarowa, SM).

FIZJOTERAPIA DOROSŁYCH - TERAPIE