Dr n. med.
Agnieszka Bartczak-Rutkowska

Wykonuje badania: ECHO serca, EKG

poniedziałki godz. 9:00 – 12:30

ZAPISY:
kontakt telefoniczny: 882 717 111
lub online:

Adres Gabinetów Medycznych Batorego:
os. Stefana Batorego 58A lok. 4(na parterze)
60-687 Poznań 

Dr n. med.

Agnieszka Bartczak-Rutkowska

KARDIOLOG

Doktor Agnieszka Bartczak-Rutkowska jest adiunktem w I Klinice Kardiologii Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. W roku 2016 uzyskała tytuł specjalisty kardiologii.  

Jest autorem lub współautorem licznych publikacji z zakresu kardiologii i wystąpień na konferencjach krajowych i międzynarodowych. W 2012r. obroniła doktorat na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. 

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego (PTK), w latach 2019-2023 była sekretarzem Poznańskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego. Obecnie jest w zarządzie Sekcji Wad Wrodzonych Serca u Dorosłych i Młodocianych PTK.

Zajmuje się kardiologią ogólną, wykonuje badania echokardiograficzne, badania Holterowskie EKG, 24-godzinny pomiar ciśnienia tętniczego, testy wysiłkowe na bieżni, wysiłkowe testy sercowo-płucne. Prowadzi zarówno Pacjentów z chorobami serca, w szczególności z wadami wrodzonymi serca, wadami zastawkowymi, niewydolnością serca, chorobą wieńcową, nadciśnieniem tętniczym, a także kobiety ciężarne z chorobami serca, jak również wykonuje badania profilaktyczne i kontrolne u osób zdrowych i sportowców.

LECZONE CHOROBY:

 – wady wrodzone serca u dorosłych,
 – wady zastawkowe,
 – ciężarne z chorobami serca,
 – niewydolność serca,
 – zaburzenia rytmu serca,
 – choroba niedokrwienna serca,
 – nadciśnienie tętnicze,
 – arytmia,
 – wady serca,
 – ból w klatce piersiowej, 
 – zawał serca,
 – choroba wieńcowa i inne.

Odwiedź stronę Gabinetów Medycznych Batorego na facebooku​

KONSULTACJE - ECHO SERCA - EKG


GABINETY MEDYCZNE BATOREGO - WSKAZÓWKI DOJAZDU

Adres: os. Stefana Batorego 58A (lok. uż. 4) na parterze.
Ze względu na to, że Gabinety znajdują się wewnątrz osiedla doradzamy wjazd/ wejście od ul. Opieńskiego. Gabinety położone są na parterze koło głównej bramy wjazdowej do znajdującego się tutaj półokrągłego budynku „Atanera”. Obok znajdują się: Poczta Polska, cukiernia, salon kosmetyczny i gabinety stomatologiczne. W pobliżu znajdują się parkingi osiedlowe, a pod Gabinetami znajdują się 2 miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych.