Jacek Migaj

Dr n. med.
Jacek Migaj

Wykonuje badania: ECHO serca, EKG

poniedziałki godz. 16:00 – 20:00

ZAPISY:
kontakt telefoniczny: 882 717 111
lub online:

Jacek Migaj – ZnanyLekarz.pl

Adres Gabinetów Medycznych Batorego:
os. Stefana Batorego 58A lok. 4(na parterze)
60-687 Poznań 

Dr n. med.

Jacek Migaj

KARDIOLOG

Doktor Jacek Migaj jest asystentem w I Klinice Kardiologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W roku 2020 uzyskał tytuł specjalisty kardiologii.  

Jest autorem lub współautorem 16 publikacji z zakresu kardiologii (HI 4, cytowania 38) i ok. 50 wystąpień na konferencjach krajowych i międzynarodowych. W 2019r. obronił doktorat na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. 

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego (PTK), w latach 2017-2018 był sekretarzem Poznańskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Zajmuje się kardiologią ogólną, wykonuje badania echokardiograficzne, badania Holterowskie EKG, 24-godzinny pomiar ciśnienia tętniczego, testy wysiłkowe na bieżni, wysiłkowe testy sercowo-płucne. Prowadzi zarówno Pacjentów z chorobami serca, w szczególności z niewydolnością serca, chorobą wieńcową, nadciśnieniem tętniczym, arytmiami, jak również wykonuje badania profilaktyczne i kontrolne u osób zdrowych i sportowców. 

LECZONE CHOROBY:

 – niewydolność serca,
 – zaburzenia rytmu serca,
 – choroba niedokrwienna serca,
 – nadciśnienie tętnicze,
 – arytmia,
 – wady serca,
 – ból w klatce piersiowej, 
 – zawał serca,
 – choroba wieńcowa i inne.

Odwiedź stronę Gabinetów Medycznych Batorego na facebooku​

KONSULTACJE - ECHO SERCA - EKG


GABINETY MEDYCZNE BATOREGO - WSKAZÓWKI DOJAZDU

Adres: os. Stefana Batorego 58A (lok. uż. 4) na parterze.
Ze względu na to, że Gabinety znajdują się wewnątrz osiedla doradzamy wjazd/ wejście od ul. Opieńskiego. Gabinety położone są na parterze koło głównej bramy wjazdowej do znajdującego się tutaj półokrągłego budynku „Atanera”. Obok znajdują się: Poczta Polska, cukiernia, salon kosmetyczny i gabinety stomatologiczne. W pobliżu znajdują się parkingi osiedlowe, a pod Gabinetami znajdują się 2 miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych.